Суд відпустив водія, з чиєї вини у Запоріжжі торік загинуло двоє працівників КП

Зображення завантажується

Двоє загиблих, ще троє травмованих – такі були результати ДТП, яку у липні минулого року влаштував водій BMW. У травні Комунарський райсуд встановив чоловікові 3 роки іспитового строку

Так, 11 травня 2023 року суддя Комунарського суд виніс вирок: 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортом на строк у 3 роки, а також звільнити від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши 3 роки іспитового строку.

Чоловікові заборонено покидати територію України без дозволу, а також йому потрібно інформувати органи про зміну місця проживання і періодично з`являтися для реєстрації.

Мова йде про тяжку аварію, що сталася 28 липня в Запоріжжі: водій на швидкості в 91 км/год в’їхав у працівника комунального підприємства, який почав переходити дорогу. Внаслідок цього BMW протаранила ряд авто – 5 машин, які травмували інших працівників КП.

При винесенні вироку суд врахував обставини і вирішив пом’якшити покарання, бо “щире каяття, добровільне відшкодування завданого збитку всім потерпілим на стадії досудового розслідування, той факт, що обвинувачений займається суспільно-корисною працею, що свідчить про наявність певних соціальних зв`язків та позитивно його характеризує”.

Також на рішення суду повпливало те, що обвинувачений офіційно працює, волонтерить, разом із дружиною та двома малолітніми дітьми має постійне місце мешкання, має матір з інвалідністю, та не перебуває на обліках у психіатра та нарколога.

Відзначимо також, що, судячи з документа, винуватець аварії вже раніше був засуджений на 8 років у Маріуполі (за вимагання, захоплення заручників, змову). Втім, рішенням суду Дніпропетровської області, був звільнений умовно достроково, відсидівши 3 роки, 4 місяці та 2 дні.

Читайте також: В Мелітополі окупанти викрали двох журналістів, яких звинувачують у тероризмі

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі