Назад у 90-ті: “великі зарплати”, якими хвалилася пропаганда на ТОТ Запорізької області, не платять

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

Численні розповіді про великі зарплати і забезпечене життя на окупованих територіях – чергова брехня. Ще кілька місяців тому російські боти у коментарях активно поширювали інформацію про значно вищий  рівень заробітної плати, ніж був за України. Але є нюанс: високу зарплату ще треба отримати. Все більше мешканців ТОТ скаржиться, що не бачили її по декілька місяців

Окупаційна влада намагається зробити вигляд, що дуже стурбована проблемою. Так званий “губернатор Запорізької області” Є.Балицький видав розпорядження, за яким керівники бюджетних підприємств щотижня мають звітувати йому про стан справ із виплатою зарплат. Приватні підприємці мають звітувати щомісяця.

Крім того, керівники усіх підприємств-боржників повинні пояснювати,  через що саме виникла  заборгованість та що робиться для того, щоб її ліквідувати.

Джерело: телеграм-канал “Бердянськ Сьогодні”

Пропагандист зі складною і невизначеною посадою Володимир Рогов, зі свого боку, почав збирати інформацію про зарплатні борги від безпосередньо мешканців ТОТ Запорізької області. 

Ошуканим працівникам він радить писати заяви до Генеральної прокуратури та Слідчого комітету. Тим, кому і ця опція не дпопомогає, він пропонує звертатися до суду. Втім, ті реагують скептично:

Джерело: окупаційний телеграм-канал

Щоб зібрати всі необхідні для позову документи, необхідно декілька місяців. Грошей на життя у цей час може не вистачити: люди вже по 2-3 місяці сидять без зарплат.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі