Мешканці окупованої частини Запорізької області: “Російський газ такий дешевий, що аж невидимий”

Зображення завантажується
Колаж Юлії Савчук

“Жити в окупації дешево!” Цю тезу не забувають підкреслювати російські пропагандисти. У черговому відео “від місцевих мешканців Запорізької області” вони розповіли про дешевий російський газ. Справжні місцеві додали: такий дешевий, що у їх домівках його не видно

Приводом для обурення мешканців ТОТ стало відео за участі мешканки тимчасово окупованої Новобогданівки Мелітопольського району. Жінка розповідає, що тільки з приходом росіян нарешті провела газ до своєї хати. До цього на заваді ставали… втрачені документи на будинок. В окупаційній мелітопольській адміністрації їй нібито допомогли їх відновити, тож з’явилася і можливість газифікації.

Втім, поодинокий випадок “адміністративної активності” не робить кращим життя інших мешканців ТОТ.

Ця “провела”, а ось села Кохане, Любимівка і інш. Токмацького р-н вже давним давно “забули”, що таке “газ”, цапи обіцяли “дешевий газ”, тепер він на стільки “дешевий”, що його навіть “не видно”))

Коментар до пропагандистського відео

Крім того, жінка стверджує, що оплатити комунальні послуги на ТОТ стало набагато реальніше. Раніше коштів на це не вистачало.

Платежки за свет, за газ стали меньше, даже не то, что меньше, реальнее стали, мы можем их заплатить.

Учасниця пропагандистського відео

Втім, причини зниження не такі райдужні, як описує пропаганда. Цифри у платіжках на деяких окупованих територіях стали менше тому, що електроенергія подається за графіком, з великими перебоями. Так, жителі тимчасово окупованої Кам’янки-Дніпровської більше місяця провели майже  без світла. Про допомогу або оперативність окупаційної влади у їх коментарях – жодного слова.

Таким чином, “здешевшання” комунальних послуг на ТОТ “компенсується” їх незадовільною якістю, а то й відсутністю.

Читайте також: ““Покращення” від окупантів в Запорізькій області: були магазини – стали автолавки

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі