Футбольний клуб “Металург” отримає з міського бюджету понад 60 мільйонів

Зображення завантажується

Зазвичай міські футбольні клуби не є пріоритетними в системі розподілу міських фінансів, тому на їхній розвиток не виділяються аж надто серйозні суми з бюджету. Але тільки не у Запоріжжі, в якому депутати вже не перший рік поспіль виділяють десятки мільйонів на розвиток цього перспективного виду спорту. І війна Росії проти України цього не змінила

На розгляд депутатам подавався проєкт рішень про виділення грошей на цільову програму розвитку футболу в місті Запоріжжя на 2023-2027 роки. Головна ідея програми описана вкрай яскраво:

Основною метою Програми є розвиток і популяризація футболу серед усіх верств населення, залучення дітей та молоді до занять спортом, подальший розвиток футболу в місті, побудова стратегії розвитку дитячо-юнацького, масового футболу, як засобу оздоровлення населення”.

КП “МФК “Металург” у 2023 році отримає гроші на утримання будівель, на оплату комунальних послуг, на поточні та капітальні ремонти, на утримання футбольних полів, оплата участі у змаганнях, на витрати участі у змаганнях. Окремо департамент спорту, сім’ї та молоді отримає грошей на підготовку спортсменів.

А ось так виглядають обсяги фінансування цієї програми: 

7 грудня відбулася сесія Запорізької міської ради, під час якої прийняли бюджет на 2023-й рік. За словами депутата Миколи Бєлого, на муніципальний футбольний клуб у 2023 році буде виділено 63 мільйони гривень – за це проголосувала більшість народних обранців ЗМР.

На 2022-й рік бюджет клубу планувався на рівні понад 30 млн грн. А, наприклад, у 2019 році на потреби МФК “Металург” було виділено близько 13 мільйонів гривень. Бюджет клубу на 2020 рік склав майже 27 млн гривень. У 2018 році «Металургу» з бюджету виділили сумарно 21 мільйон гривень. А у 2017-му році – 4,5 млн.

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі