Бюджетні гроші: прибирання запорізьких укриттів вартувало 677 тис.грн

Зображення завантажується

З початку року на послуги з прибирання укриттів витратили 677 тисяч гривень. Переважно це не поточне прибирання, а саме вивіз будівельного сміття після ремонтів

Комунальне підприємство “Запоріжремсервіс” уклало 10 договорів на прибирання укриттів. Так, одне з замовлень становило левову частку всієї суми – 577 тисяч. Цим коштом фірма вивезе будівельне сміття, зокрема, великогабаритне майно, а також розчистить підходи до укриттів.

Про які саме укриття йде мова у закупівлі не зазначено, а тому це може бути декілька приміщень з тих, що підпорядковуються комунальникам. Водночас “Запоріжремсервіс” замовляла послуги і на окремі приміщення впродовж останніх шести місяців. 

Ці замовлення на меншу суму, однак роботи не деталізовані. Наприклад, у лютому комунальники замовили прибирання сховища по вулиці Фільтровій, 24, за майже 17 тисяч гривень. Наприкінці цього ж місяця замовили схожі послуги на укриття по вулиці Л. Чайкіної, 66, за 16 тисяч. Аналогічно роботи не деталізовані. 

Замовлення для одного виконавця

Всі 10 замовлень зробили у однієї фірми – “Дінатрон-груп”. Кінцевим бенефіціаром є Дмитро Скляр. Основним видом діяльності зазначено – “будівництво житлових і нежитлових будівель”. 

За даними майданчику BI.Prozorro фірма отримала замовлень на понад 70,1 млн грн за 2022-2023 роки. Наприклад, у червні цього року “Міська лікарня №9” замовила у фірми поточний ремонт хірургічного корпусу за 9,3 мільйона гривень. При цьому конкурентів у виконавця не було. Інший приклад – замовлення від цієї ж лікарні на реконструкцію приймального майданчика за 9,2 мільйона. 

Водночас ця ж фірма відновлювала покрівлю й постраждалого будинку по вулиці Соборний, 190 за 8,5 мільйонів гривень. 

Читайте також: Підготовка до навчання: на ремонт укриттів у запорізьких школах витратили 18,5 млн грн

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі