Запорізька влада погодить будівництво скейтпарку в Парку трудової слави

Міська влада винесе на найближчу сесію петицію про будівництва скейт-парку. Проєкт рішення «Про підтримку електронної петиції No 61 «Сучасний безпечний скейт-парк для дітей міста та області в парку Трудової Слави або парку Перемоги» оприлюднений на сайті міськради
Судячи з документів, які додані до проєкту рішення, міська влада налаштована позитивно і підтримує ініціативу. А тому, вочевидь, підтримає її й депутатська більшість.
Так, департамент молоді та спорту прозвітував, що новий об’єкт є доцільним та відповідає державній політиці. Департамент освіти та науки також зазначив, що “попри безпекові виклики”, існує значний попит на новий скейт-парк.
Будівництво сучасного скейт-парку в Запоріжжі є необхідним кроком для розвитку інфраструктури міста та підтримки активного способу життя молоді. Це сприятиме не лише розвитку екстремальних видів спорту, але й покращенню іміджу міста як сучасного та прогресивного.
Щодо місця, то обрали Парк трудової слави. КП «Титан» повідомив, що в парку Перемоги вільна земля знаходиться у веденні ДП «Ліси України» (також відомий як Держлісгосп), і він не може проводити капітальне будівництво на цій ділянці. КП «Зеленбуд» відповів, що у Парку Трудової слави таке будівництво можливе і є суспільно корисним.
Петиція набрала необхідні 750 голосів наприкінці травня. Зараз підлітки на скейтах, самокатах і трюкових велосипедах займаються на старих конструкціях у парку Перемоги, а також на майданах посеред міста.
Сподобався текст? Підтримайте команду ЗЦР!
Зробіть донат
Або скористайтеся карткою
5169330531391628
Призначення: «Благодійна допомога»
Дякуємо за підтримку
Обговорення