У Запоріжжі зменшили суму на ремонт скверу Маяковського – і одразу замовили додаткові роботи

Замість 34 мільйонів вартість ремонту скверу складатиме близько 7 млн грн. Такі зміни внесли до угоди з підрядником. А вже за кілька днів КП «Управління капітального будівництва» дозамовило роботи ще на півмільйона гривень
11 грудня УКБ уклало із компанією «Сайн Індастріз» вже шосту додаткову угоду щодо ремонту у сквері Маяковського. За нею суму договору зменшили із 34 мільйонів гривень до 6,9 мільйона.
Підтримайте нас: підпишіться на щомісячний донат!
Що саме планують робити у сквері Маяковського
Замість встановлення дитячого майданчику у кошторисі залишили:
- парковий туалет – за 4 млн грн;
- 33 комплекти паркових лав – на 543 тис. грн сумарно;
- 33 комплекти паркових урн – на 418 тис. грн сумарно;
- монтаж різних металоконструкцій (імовірно, ліхтарі тощо) та штукатурення – на решту суми.
Усі роботи у сквері ТОВ «Сайн Індастріз» має завершити до 31 грудня 2025 року. Продовження угоди на 2026 рік скасували.
Зазначимо, що вже за кілька днів з’явилася закупівля ще на майже 547 тис. грн, якою КП «УКБ» дозамовило додаткові роботи у сквері.
У додатках до договору перелічені переважно оздоблювальні та фінішні роботи. Серед них: підготовка поверхонь (ґрунтування, бетоноконтакт), штукатурні роботи та відновлення поверхонь, шпаклювання з корекцією товщини шару, фарбування (у тому числі з використанням колорантів), лакування та полірування оздоблювальних покриттів.
У документах не уточнюється, які саме конструкції або ділянки скверу підлягають цим роботам. У переліку фігурують загальні формулювання про поверхні та види робіт без прив’язки до конкретних елементів на місці.
Згідно з документами, ремонт планують завершити до кінця року. Гарантійний строк експлуатації – три роки.
Зауважимо, що станом на 16 грудня 2025 року сквер все ще мав назву «Імені В.Маяковського»: питання про перейменування до цього не виносили на сесію міськради.
Сподобався текст? Підтримайте команду ЗЦР!
Зробіть донат
Або скористайтеся карткою
5169330531391628
Призначення: «Благодійна допомога»
Дякуємо за підтримку!






Обговорення