“Професіонали, що працюють на нас”| МАНІПУЛЯЦІЇ партія “Порядок” у Запоріжжі “професіоналізмом” партійців

Зображення завантажується

Партія “Порядок” заявляє, що в її команді лише професіонали, що працюють на запорожців, а саме лікарі, юристи, промисловці, освітяни тощо. Проте політсила зовсім не зазначила відсотку таких людей у своїх рядах. Ми перевірили список партії і визначили, хто насправді змагається за місце в міській раді.

Теза: “Команда професіоналів, що працюють на запоріжців – лікарі, освітяни, юристи, громадські активісти, промисловці, підприємці, топменеджери, аграрії, представники ЖКГ, спортсмени.”

Вердикт: Маніпуляція

Перевірка.
Отже, в списку “Порядок” представлено 43 кандидати та кандидатки. Найважливішими є перша двадцятка, адже саме ці представники, як правило, займають “прохідні” місця. Не менш важливим є перший кандидат у списку, бо якщо партія набере необхідну кількість голосів та потрапить в раду, то перший автоматично отримує мандат.

На цьому місці знаходиться Єгор Семенков. Він успішно балотувався в Запорізьку обласну раду від партії “Опозиційний блок”. Семенков дійсно завершив університет за спеціальністю правознавство, але є депутатом облради та першим заступником голови, представляє провладні інтереси.
Наступний в списку Сергій Шовгеля – енергетик. В січні 2019-го року став новим директором Запорізької ТЕС.
Володимир Гриценко зазначений в ЦВК, як начальник відділу  ПАТ “Запоріжсталь”, займається оцінкою персоналу. За ним, Світлана Котельникова, що працює в КП “Облводоканал” Запорізької облради. А от Валентина Юрків  – єдина лікарка в першій десятці. Вона працює в приватній клініці “Клініка Святого Миколая”.
Геннадій Марич  людина з бізнесу, генеральний директор ТОВ “Агротех”, що займається зерновими культурами. Начальник відділу “Запоріжсталь” Олег Шпиковський. За ним кандидатка Галина Іваніна – економістка в КП “Універс”, що підпорядковується знову ж таки обласній раді, як і  Комунальна установа “Запорізький дитячий будинок-інтернат” в якому директоркою працює Людмила Гончаренко

Закриває першу десятку Єгор Мороз, що працює в Запорізькій обласній раді. 

Тобто на початку списку переважають кандидати, які пов’язані з Запорізькою обласною радою і працюють там, як державні службовці. Якщо розглянути наступну десятку кандидатів, то вона включає: трьох представників Запорізької обласної ради й двох з інших рад, наприклад, секретар Токматцької міськради – Олександр Чуб. Потім йдуть представники бізнесу, бухгалтери, один медичний директор й юрисконсульт в приватному секторі.


Висновок: 

Таким чином, тільки по першій 20-ці можна побачити, що більшість кандидатів, які начебто працює на запорожців, пов’язані з Запорізькою облрадою (держслужбою) або бізнесом, чи є директорами відділів на заводах. І лише декілька є лікарями, юристами тощо. Саме тому партія “Порядок” написала їх у список, але не зазначила в відсотках кількість таких представників. Отже, статистика в газеті є маніпуляцією. 

Вероніка Хорольська 

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Протидія фейкам і маніпуляціям на місцевих виборах». За підтримки фактчек-проекту «БезБрехні»

Читайте также: “Пенсионеры за чертой бедности” | Як партія “ОПЗЖ” маніпулює цифрами на власну користь

Обговорення

Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі